Тупі інструкції: в медицині

ФармаціяІдіотські інструкції з’являються з різних причин.

Іноді компанія друкує очевидні рекомендації на своїх товарах, щоб запобігти появі судових позовів.

Широко відомий випадок, коли жінка, обпікшись гарячою кавою, яку вона придбала в кафе McDonald’s, відсудила мільйон доларів як компенсацію збитку. Після цього на стаканчиках для кави з’явився напис: «Обережно: гарячий вміст».

Іноді справжній сенс інструкції втрачається в результаті перекладу, але іноді безглузді написи на упаковках є результатом звичайної дурості. У США існують десятки сайтів, на яких колекціонери збирають найбільш ідіотські інструкції.

  • На упаковці протизаплідних таблеток: «Не використовуйте, якщо ви вагітні, маєте намір стати вагітною, або могли б бути вагітною».
  • На упаковці дитячого сиропу від кашлю, для дітей від 2 до 5 років, фірми Boot: «Не керуйте автомобілем і не керуйте складним технологічним обладнанням, перебуваючи під впливом цих ліків».
  • На коробці снодійного фірми Nytol: «Обережно! Може викликати сонливість».
  • На упаковці презервативів: «Не ведіть машину, коли використовуєте наш продукт».
Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.pingv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in Дивні та безглузді, Інструкції
Хто кого?

Рибалка з Лівінгстона, двадцятивосьмирічний Харріс Симваба, зловив рибу. Невгамовна стрибала по березі, намагаючись втекти назад у воду.

Close