Мобільник 1

Дорсет брідж

Дорсет брідж

Студент ВУЗ’у випадково впустив свій мобільний телефон з мосту Дорсет Авеню.

На дворі господарювала зима, тому телефон впав на лід, що скував річку, і навіть не зламався. Товщина льоду в деяких місцях не перевищувала двох з половиною сантиметрів, і розумний господар із жалем розпрощався із своїм мобільним.

На щастя, світ не без добрих людей. Дбайливий Брюс, якому саме стукнуло сімнадцять, дізнавшись про біду, що трапилася з чоловіком, зголосився через пару днів по тому – повернути втрачений стільниковий, і ніякі вмовляння друзів і доглядача мосту не могли зупинити його альтруїстичні пориви.

І ось він вступив на лід, поклавши початок рятувальної операції мобільного телефону. Доглядач мосту був провидцем і завчасно помчав до свого посту видзвонювати поліцію. Він ще не встиг покласти трубку, коли Брюс вже приступив до моржування.

Найближчий поліцейський патруль прибув буквально через кілька миттєвостей, заставши Брюса в ополонці власного створення. Офіцер стрімголов кинувся до машини за рятувальним буйком, проте коли ж він прибіг назад, буйок вже втратив свою потрібність.

Але Брюс старався не марно – стільниковий телефон був повернутий разом з ним наступного ранку.

Подтверждено Дарвіном

(20 січня 2004 року, Вентнор, Нью-Джерсі)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.pingv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in номінанти 2004 р., Номінанти Премії Дарвіна
Дуб з дубом

Це було схоже на химерну дорожньо-транспортну пригоду. Стовп диму височів від обвуглених залишків стовбура великого дерева, що лежало...

Close