Абітурієнтам

текіла алкогольВсе дуже просто – вночі одягніть темний одяг, візьміть самокат, не забудьте шолом і катайтеся поперек шосе туди-сюди.

І не упустіть найважливішу деталь: обов’язково залийтесь алкоголем і не забудьте взяти з собою в дорогу пляшку, наприклад, лікеру “Tequila Rose” – і Ви станете щасливим володарем Премії Дарвіна.

Невідомий молодий чоловік неухильно слідував всім вимогам вищезгаданої інструкції, і був збитий пікапом, навіть незважаючи на те, що водій останнього повернув, щоб уникнути зіткнення. Але результат суворого дотримання вимог інструкції гарантований: навіть, якщо Вас зачепило лише бічним дзеркалом заднього огляду з боку водія, як сталося цього разу, відсутність шолома усуне це непорозуміння – і все стане на свої місця, коли гепнетесь головою об асфальт.

Ось воно – наочне підтвердження практичного застосування теоретичної допомоги по входженню до лав номінантів Премії Давіна.

Підтверджено Дарвіном

(25 січня 2001 року, Нью-Мексико)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.pingv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in номінанти 2001 р., Номінанти Премії Дарвіна
Я буду спати тут!

Група друзів застрягла на автостраді, коли їх автомобіль використав усе паливо.

Close