Королева бургерів

бургер кінгЛайза, 22-річний менеджер закладу швидкого харчування “Король Бургерів”, працювала в нічні зміни, змовилася зі своєю колегою з денної зміни, 34-річним менеджером, з приводу пограбування своєї кафешки більш ніж на 4000$.

Вони організували складний театралізований грабіж/підпал, в якому Лайза виконувала роль жертви, пов’язаної злочинцем скотчем і замкнутою в холодильнику, в той час як її змовниця влаштовувала невеликий підпал і тікала з мішком готівки. Ключова частина їх плану полягала в швидкому порятунку Лайзи пожежними.

Підпалу сміттєвого контейнера виявилося недостатньо, щоб спрацювала пожежна сигналізація, точніше було недостатньо кисню для серйозного спалаху. Недостачу реагенту горіння виконала ранкова зміна, відкривши двері з ранку. Тліюча сміттєва купа запалала як і треба було, щоб зреагувала пожежна команда, яка і виявила Лайзу в морозильнику в напівнепритомному стані і терміново доставила в лікарню, де вона померла від гіпотермії.

Коли поліція пов’язала її недолугу спільницю з готівкою, та слізно розкрила всі деталі злочину. Звинувачення у вбивстві затриманої не висувалося, так як на тілі Лайзи не було знайдено ніяких слідів насильства, більше того Лайза мала можливість самостійно залишити незамкнений рефрижератор.

Підтверджено Дарвіном

(США)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.pingv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in номінанти 2000 р., Номінанти Премії Дарвіна
Підсніжник

Зазвичай люди, які постраждали від природних катаклізмів не потрапляють у списки лауреатів Премії Дарвіна. Але сорокатрирічний Уолтер з...

Close