2. Світовий чемпіонат з зачаровування хробака

англія прапор

Єдиний червневий день у році перетворюється в ідилічне щастя для черв’яків, що мешкають під шкільним полем в Чеширі.

Але у другій половині дня ці змагання стають справжнім пеклом для 144 команд, яким силою своєї чарівності потрібно за півгодини виманювати на поверхню землі як можна більше черв’яків.

Без копання або використання води, тільки лише за допомогою уяви та хитрості конкурсантам потрібно настільки вразити цих земляних мешканців, щоб вони добровільно захотіли побачити сонячне світло.

Новачки, як правило, виглядають більш безглуздо, стрибаючи навколо або постукуючи по землі дерев’яними молоточками. Інші намагаються виманити черв’яків за допомогою медитації або щось грають на музичних інструментах. Це лише деякі в безлічі безглуздих способів, які спостерігаються щорічно.

Суворі судді дуже не люблять, коли спритні конкурсанти, в тому числі і діти, намагаються непомітно подвоїти і навіть потроїти заманених на поверхню черв’яків шляхом жорстокого подрібнення.

Дивовижний рекорд цього змагання – 567 черв’яків. Є також окремий приз за самого великого хробака. Це прекрасний день для сімейного відпочинку, тим більше що хтось може повернутися додому переможцем. Втім, умови забороняють тягнути зачарованих черв’яків до себе додому на утримання.

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.pingv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in Дивні та безглузді, Найбезглуздіші британські розваги
1. Борцівський поєдинок в соусі

Дитячий плавальний басейн, наповнений соусом від жаркого, розташований вздовж зеленої галявини для гри в боулінг місцевого пивного бару,...

Close