Величезне лібідо

шприц уколЩоб не осоромитися перед партнеркою і не впасти в її очах, тридцятичотирирічний ловелас упорснув в сечовипускальний канал кокаїн.

Відомо, що цей наркотичний засіб збільшує час ерекції і відтягує момент еякуляції, чому жінки невимовно раді. Зазвичай, кокаїн втирають в шкірний покрив статевого органу, але є гіганти, які віддають перевагу ін’єкцію кокаїну в уретру.

“Вони заповнюють піпетку для очей або шприц і вводять кокаїн в член,” – пояснює доктор Семюель Перрі, професор психіатрії.

Чоловік, мундир якого не зап’ятнався після побачення, три доби ходив з членом на “пів на дванадцяту” або “пів на першу” (це вже з якого боку подивитися). Болісні походи в туалет змусили його здатися в руки лікарів однієї з лікарень Нью-Йорка. Діагноз – пріапізм, що викликає гангрену.

Опускаючи неприємні медичні подробиці, перерахуємо лише жертви скальпеля: ноги вище колін, дев’ять пальців рук і “само собою зрозуміло що”.

Підтверджено Дарвіном

(1988 рік, Нью-Йорк)

Share it...Share on VKShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedInPrint this page

Darwin.pingv.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in номінанти до 1994 р., Номінанти Премії Дарвіна
Кактус

Гігантські кактуси сагуаро в пустелях Арізони стали використовуватися в якості мішеней настільки часто, що місцеві законотворці були змушені...

Close